Angielski dla dzieci

EKSCYTUJĄCE MATERIAŁY AUDIO ORAZ WIDEO

WYSELEKCJONOWANE TREŚCI DOPASOWANE DO WIEKU DZIECKA

PRZEWODNIK DLA RODZICA DO KAŻDEJ LEKCJI

RUCH, ZABAWA I MUZYKA

MATERIAŁY AUDIO DO POBRANIA

DWULETNI DOSTĘP DO PLATFORMY

Jedyny taki kurs

12 wyjątkowych lekcji do wielokrotnego odtwarzania – materiały audio, wideo, dodatkowe materiały do wydrukowania, pomysły na zabawy w domu. 

12 Przewodników Lekcji – całkowite wsparcie dla rodzica, wskazówki, transkrypcja i tłumaczenie lekcji na język polski.

2 letni dostęp do materiałów wideo i dożywotni dostęp do materiałów audio. Platforma online i materiały audio do pobrania.

Nie zmarnuj talentu Twojego dziecka

W tak młodym wieku Twoje dziecko nauczy się angielskiego w naturalny sposób, bez wysiłku, poprzez zabawę. Dzieci rodzą się wyposażone przez naturę w mechanizmy wspomagające przyswajanie języków. Zacznijcie teraz i zapomnijcie o szkolnym stresie i nauce na pamięć. 

Pewnie uczyłeś/uczyłaś się języka obcego w szkole, jednak czy komunikacja w obcym języku przychodzi Ci z łatwością? Twoje dziecko, zaczynając naukę tak wcześnie będzie mówić po angielsku ze śmiałością, będzie to dla niego naturalny element życia.

Tak wiele słyszy się teraz o motywacji i o sposobach na jej pielęgnowanie. Dzieci nie musze się tym martwić. Maluchy mają wrodzoną, naturalną motywację do poznawania świata i wchłaniania wiedzy. Warto to wykorzystać! 

Poprawna wymowa w obcym języku przysparza nam dorosłym wiele trudu. Dla dzieci to łatwizna! Ich organy mowy są wciąż elastyczne, dzięki czemu z łatwością łapią obce dźwięki i potrafią je skopiować. 

Kurs a wiek dziecka

3 - 18 miesięcy

Wiemy, że nauka języka u takiego maluszka może początkowo wzbudzać w tobie wiele obaw i pytań. Jesteśmy tutaj, żeby na nie odpowiedzieć i wyjaśnić ci, dlaczego to najlepszy z możliwych okresów na kontakt z językiem obcym.

Dzieci do 12 miesięcy życia są w stanie rozpoznać, a następnie wyprodukować dźwięki wszystkich języków świata! Po tym czasie neurony w ich mózgu orientują się, który język słyszą najczęściej i zakodowują ten język, a informacje o innych językach zostają utracone. Wiemy jednak jak temu zapobiec! Wystarczy odpowiedni kontakt z językiem obcym w pierwszych latach życia, by neurony zakodowały również dźwięki innego języka. Dzięki temu twoje dziecko otrzyma łatwość w przyswajaniu języka obcego na całe życie.

Umysł dziecka rozwija się najbardziej intensywnie w pierwszych 12 miesiącach życia i to wtedy następuje przełomowy okres rozwoju i nauki dla twojego maluszka.

Od urodzenia do około trzech lat życia, dzieci zyskują więcej niż milion połączeń neuronów w każdej sekundzie! To kluczowy okres kształtowania się mózgu, który wpływa na to, jak osoba uczy i komunikuje się w przyszłości. Wczesna nauka języków obcych przygotowuje fundament dla przyszłego sukcesu i łatwiejszego procesu nauki.

Oglądanie mediów przez dzieci do 18 miesięcy nie jest wskazane, ponieważ może prowadzić do przeciążenia sensorycznego. 

Dlatego twój maluch początkowo nie będzie korzystał z wizualnej oprawy kursu. Kluczowe dla jego nauki są: dźwięk, muzyka, ruch, zaangażowanie wielu zmysłów i osadzenie języka w kontekście dzięki gestom i rekwizytom. Nie martw się jednak, materiały wideo będą na was czekać. Dostęp do kursu masz na 2 lata!

Interakcja między tobą i twoim maluchem otwiera mu drzwi do poznania świata. W twojej roli jest podążanie za wideo, powtarzanie słów po bohaterach wideo, tańczenie i poruszanie się wraz z twoim maluchem. Zadbamy o ruch, taniec i zaangażowanie wszystkich zmysłów!

Jako, że powtarzalność jest niezwykle ważna w procesie nauki, po pierwszej lekcji, którą odbędziesz ze swoim dzieckiem, zachęcamy cię do wielokrotnego odtwarzania materiałów. Możesz odtwarzać nagrania również w tle, podczas wykonywania codziennych zajęć. Ważne jest, by zapewnić twojemu maluchowi wystarczający kontakt z językiem. 

Do każdej lekcji dołączamy Przewodnik Lekcji i przeprowadzamy cię przez lekcję. Dbamy o to, żebyś zawsze dokładnie wiedział/a jak pracować z kursem, i żeby sprawiało to radość tobie i twojemu dziecku! Dołączamy także transkrypcję lekcji. 

18 - 42 miesiące

Twój maluszek zaczyna coraz lepiej poznawać świat, chce eksperymentować i testować swoją niezależność. Jego mózg działa na pełnych obrotach, kształtując miliony połączeń nerwowych. To świetny moment na rozpoczęcie nauki języka obcego. Twoje dziecko ma niesamowitą łatwość przyswajania obcych dźwięków i ich kopiowania. W późniejszym wieku tak niesamowita zdolność nauki stopniowo zanika.

Eksploracja świata twojego malucha odbywa się przez wszystkie jego zmysły oraz poruszanie się. Rozwój motoryczny naprawdę nabiera tempa! Wiemy, że twoje dziecko chce samo wykonywać wiele czynności, rozwija się w nim potrzeba robienia rzeczy po swojemu, budzi się w nim kreatywność. Nasze metody nauczania dopasowane są do potrzeb twojego dziecka. Nasze lekcje wideo wyznaczają czytelne reguły gry, pozwalają twojemu maluchowi na eksplorację świata zmysłami i poruszanie się.

Nuda nie jest dozwolona! Metoda TPR (Total Physical Response) angażuje całe ciało w proces nauki języka i słownictwa. Ruch doskonale wspomaga pamięć oraz angażuje dzieci. Przy dobraniu odpowiednich metod nauka staje się zabawą, co nie znaczy, że jest mniej efektywna. Wręcz przeciwnie! Gdy dziecko się bawi, aktywują się jego emocje, co wspomaga zapamiętywanie. Muzyka to kolejne niezwykle ważne narzędzie do nauki, jest ścieżką prowadzącą prosto do mózgu twojego dziecka. Pamiętaj, że nawet jeśli twoje dziecko nie śpiewa z tobą, to słucha bardzo uważnie i jego mózg wszystko rejestruje. Daj swojemu dziecku czas na oswojenie się z językiem.

Mimo, że twoje dziecko czasami się buntuje i chce testować granice, to wciąż bardzo cię potrzebuje. Jesteś jego wzorem i nauczycielem. Przy odtworzeniu lekcji po raz pierwszy, zachęcamy cię do aktywnego wzięcia w niej udziału razem z dzieckiem. Nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć! Wystarczy, że będziesz powtarzać słowa po bohaterach wideo i śpiewać razem z nimi. Twoje dziecko widząc ciebie śpiewającą i tańczącą będzie miało jeszcze więcej motywacji. Razem zbudujemy u twojego malucha pozytywne skojarzenia z obcym językiem, które w przyszłości dadzą obfite plony.

Naturalnie, powtarzalność jest bardzo ważna w nauce. Dlatego zachęcamy cię, żeby każdą lekcję odtwarzać wielokrotnie. To pozwoli twojemu dziecku osłuchać się ze słownictwem, piosenkami i melodią języka.

Do każdej lekcji dołączamy Przewodnik Lekcji i przeprowadzamy cię przez lekcję. Dbamy o to, żebyś zawsze dokładnie wiedział/a jak pracować z kursem, i żeby sprawiało to radość tobie i twojemu dziecku! Dołączamy także transkrypcję lekcji oraz pomysły na dodatkowe zabawy.

3 - 5 lat

Twoje dziecko wkracza w wiek przedszkolny. To bardzo ważna faza rozwoju, w której dziecko ma dużą potrzebę demonstrowania samodzielności i uczy się oddzielać siebie od rodzica. Nasze lekcje pozwalają mu na testowanie własnej niezależności, jednak zawsze z odpowiednim wspomaganiem i wsparciem.

Zmiany, które następują w układzie nerwowym dziecka pozwalają mu na lepsze kierowanie swoim zachowaniem i kontrolowanie uwagi. Dziecko zaczyna odczuwać coraz więcej emocji i uczy się sobie z nimi radzić. Zapewniamy dziecku przestrzeń do odkrywania swoich emocji i opowiadania o nich.

Zdolności językowe twojego malucha są w ważnej fazie rozwoju. Historie, które opowiada, zaczynają mieć jasną strukturę i poprawną gramatykę. Ponadto, dziecko jest w stanie wykonać polecenia złożone z kilku etapów. Gry stają się już bardziej skomplikowane i obejmują funkcje tematyczne. W nauce z nami nie ma miejsca na nudę. Wspieramy twoje dziecko w rozwoju, wybierając odpowiedni poziom gier, zabaw i opowiadanych historii.

Naturalnie, nie może zabraknąć ruchu. Ze wspomaganiem metody TPR (Total Physical Response) będziemy zapamiętywać słownictwo, angażując całe ciało! Pobudzimy także kwitnącą kreatywność twojego dziecka i pozwolimy mu się twórczo wykazać.

Twój maluch ma milion pytań i jest ciekawy świata. Chce się wypowiadać sam, jednak potrzebuje od opiekunów informacji zwrotnej. Często jest z siebie dumny, bardzo liczy na pochwały i uwagę. Dlatego twoja rola w kursie jest nieoceniona! Mimo że dziecko pragnie testować niezależność, wciąż jesteś dla niego nieocenionym wzorem. Śpiewaj, tańcz i ruszaj się razem z nim podczas pierwszego odtworzenia lekcji. Chwal swoje dziecko i emanuj pozytywną energią, która stworzy dobre skojarzenia z językiem obcym na całe życie! Naturalnie, powtarzalność jest kluczowa przy nauce języka. Odtwarzaj lekcje wielokrotnie i pozwalaj dziecku osłuchiwać się z melodią języka i zapamiętać piosenki.

Do każdej lekcji dołączamy dokładne wytłumaczenie twojej roli i przeprowadzamy cię przez lekcję. Dbamy o to, żebyś zawsze dokładnie wiedział/a jak pracować z kursem, i żeby sprawiało to radość tobie i twojemu dziecku! Dołączamy także transkrypcję lekcji oraz pomysły na dodatkową, domową praktykę. Pamiętaj, że nie musisz znać angielskiego, żeby zacząć!

kolory_po_angielsku

Opinie

opinie

Moja misja

Nazywam się Anna Wroniecka. Jestem założycielką LingoStarKid. Ukończyłam studia językowe na Napier Edinburgh University na kierunku International Business Languages with Management. Obecnie pracuję w szkole językowej Let’s Speak Spanish na Teneryfie. 

Języki to moja pasja, a ich nauka towarzyszy mi niezmiennie od kilkunastu lat. Wiem, jak wiele pracy i czasu wymaga nauka języka obcego. Mówię w trzech językach obcych, jednak moje kompetencje językowe nigdy nie będą równać się kompetencjom rodowitego użytkownika języka obcego. 

Obecny system edukacji w żadnym stopniu nie wykorzystuje wrodzonych predyspozycji dzieci do nauki języków obcych. Czas to zmienić!

Nauka języków powinna być przyjemną przygodą, a nie żmudnym i stresującym procesem. Moją misją jest, by Twoje dziecko nauczyło się angielskiego bez wysiłku w czasie, gdy jego mózg jest do tego idealnie przygotowany!

Oferta

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wypróbuj przez 14 dni. Jeśli stwierdzisz, że LingoStarKid nie jest rozwiązaniem dla waszej rodzny, zwrócimy ci pieniądze!