Lingostarkid

Zobacz lekcję próbną już teraz!

Pobierz darmową lekcję wraz z Przewodnikiem Lekcji. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób zintegrować lekcje z twoim codziennym życiem. Sprawdź, jak łączymy edukację z zabawą. 

Zapis do newslettera to gwarancja otrzymania najkorzystniejszej oferty.

Darmowa lekcja FB (#8) 17.05

Nie zmarnuj talentu Twojego dziecka

W tak młodym wieku Twoje dziecko nauczy się angielskiego w naturalny sposób, bez wysiłku, poprzez zabawę. Dzieci rodzą się wyposażone przez naturę w mechanizmy wspomagające przyswajanie języków. Zacznijcie teraz i zapomnijcie o szkolnym stresie i nauce na pamięć. 

Pewnie uczyłeś/uczyłaś się języka obcego w szkole, jednak czy komunikacja w obcym języku przychodzi Ci z łatwością? Twoje dziecko, zaczynając naukę tak wcześnie będzie mówić po angielsku ze śmiałością, będzie to dla niego naturalny element życia.

Tak wiele słyszy się teraz o motywacji i o sposobach na jej pielęgnowanie. Dzieci nie musze się tym martwić. Maluchy mają wrodzoną, naturalną motywację do poznawania świata i wchłaniania wiedzy. Warto to wykorzystać! 

Poprawna wymowa w obcym języku przysparza nam dorosłym wiele trudu. Dla dzieci to łatwizna! Ich organy mowy są wciąż elastyczne, dzięki czemu z łatwością łapią obce dźwięki i potrafią je skopiować. 

Opinie

Angielski dla dzieci

Obalamy mity

To za wcześnie

Wręcz przeciwnie! To najlepszy czas na naukę języka obcego! W pierwszych latach życia dzieci to językowi geniusze. Ich predyspozycje zanikają, jeśli nie mają kontaktu z językiem obcym. LingoStarKid na to nie pozwoli! Uczymy języka  w naturalny sposób, dopasowany do potrzeb twojego dziecka.

Nauka online nie jest bezpieczna

Z naszym podejściem do kursu online, nie masz się o co martwić! Kurs online nie oznacza, że twoje dziecko będzie siedzieć ze wzrokiem przyklejonym do ekranu. Nauka opiera się na ruchu, muzyce, grach, zabawach, zaangażowaniu różnych zmysłów oraz interakcji międzyludzkiej.

To dodatkowy wydatek

Małe dziecko chłonie wiedzę jak nikt inny. Rozpoczynając lekcje w tak młodym wieku, oszczędzasz na przyszłych zajęciach i korepetycjach. Twoje dziecko już zawsze będzie uczyć się szybciej i efektywniej. Dodatkowo, w Przewodniku Lekcji znajdziesz pomysły na zabawy językowe bez potrzeby zakupu jakichkolwiek materiałów. 

To czasochłonne

Lekcje trwają po kilkanaście minut i możesz je łatwo zintegrować do swojego życia. Dokładnie przeprowadzimy cię przez proces nauki i pokażemy, jak szybko i skutecznie korzystać z kursu. Wystarczy, że wygospodarujesz kilkanaście minut dziennie!

Podaruj dziecku znajomość angielskiego

Moja misja

Nazywam się Anna Wroniecka. Jestem założycielką LingoStarKid. Ukończyłam studia językowe na Napier Edinburgh University na kierunku International Business Languages with Management. Obecnie pracuję w szkole językowej Let’s Speak Spanish na Teneryfie. 

Języki to moja pasja, a ich nauka towarzyszy mi niezmiennie od kilkunastu lat. Wiem, jak wiele pracy i czasu wymaga nauka języka obcego. Mówię w trzech językach obcych, jednak moje kompetencje językowe nigdy nie będą równać się kompetencjom rodowitego użytkownika języka obcego. 

Obecny system edukacji w żadnym stopniu nie wykorzystuje wrodzonych predyspozycji dzieci do nauki języków obcych. Czas to zmienić!

Nauka języków powinna być przyjemną przygodą, a nie żmudnym i stresującym procesem. Moją misją jest, by Twoje dziecko nauczyło się angielskiego bez wysiłku w czasie, gdy jego mózg jest do tego idealnie przystosowany!